Przyjęcia w stodole

 

organizacja wesel w stylu wiejskimWitamy Cię bardzo serdecznie, pragniemy się przedstawić i opowiedzieć o nas w kilku zdaniach.

Jesteśmy 3 osobowa rodzina: mama Anna Sitek, 39 lat z wyksztalcenia pedagog

Tata Raffaele Simond, 40 lat i dotychczas pracownik Skf

Córeczka Viktoria Simond, 2 latka

Mieszka z nami również babcia Basia, 81 lat.

Przez 13 lat mieszkaliśmy i pracowaliśmy w przepięknej alpejskiej miejscowości w rejonie włoskiego Piemontu, jednak pragnienie wychowania naszego dziecka w otoczeniu najbliższych zmobilizowało nas do powrotu do korzeni.

Jesteśmy kreatywni, nie lubimy nudy, kochamy podróże, piesze wycieczki, bliski kontakt z natura, dobrą kuchnie, wyborowe wino, muzykę, śpiew i tance do białego rana…

Dlatego właśnie postanowiliśmy stworzyć Folwark Anna, aby połączyć przyjemne z pożytecznym.

Folwark Anna to wybudowana przez dziadków Sitków posiadłość składająca się z trzech budynków, domu, stodoły i obory.

W naszym domu wygospodarzyliśmy 4 pokoje i 1 apartament dal potrzeb gości, stodołę przeorganizowaliśmy na oryginalna sale przeznaczona na niezapomniane przyjęcia w otoczeniu natury.

Budynki otoczone są ogrodem, który graniczy z rzeka Kamieniczanka.

Folwark Anna znajduje się tylko 1500 metrów od DK1, w pobliżu znajduje się wiele lokali gastronomicznych, odkryty basen kąpielowy, stadnina koni.

FOLWARK ANNA jest oddalony tylko 7 km od jeziora porajskiego, w którym można łowić ryby. Mieści się przy nim również wypożyczalnia jachtów, łódek i rowerów wodnych. Okoliczne lasy zachęcają do wycieczek pieszych czy rowerowych.

Zapraszamy w nasze skromne progi i obiecujemy, iż dołożymy wszelkich starań, aby Twój pobyt u nas był udany i zapadł w serce.

Oto kilka fotografii z terenu naszego folwarku

Wiele zacisznych miejsc, ładne widoki i wiejski szyk sprzyjają wypoczynkowi na świeżym powietrzu.

Zarówno dzieci, dorośli oraz seniorzy znajdą u nas to czego potrzebują, aby zregenerować siły.