Stodoła na wesele

Stodoła na wesele

Stodoła na wesele nad rzeką Kamieniczanką to idealne miejsce na oryginalne i niezapomniane przyjęcie!

Jeśli macie już dość standardowych, luksusowych sal i sztampowych wnętrz, nasz folwark oraz sala zabaw w stodole jest miejscem idealnym dla Was! Specjalnie dla osób lubiących sielskie klimaty, ale nie pozbawione designu, oferujemy wymarzone miejsce na przyjęcie w stodole nad rzeczką w folwarku Anna.

Nasza stodoła jest wyremontowana, ale zachowaliśmy jej stary wiejski urok, przed samą stodołą urządziliśmy urocze otoczenie gdzie można odpocząć na świeżym powietrzu. Niedaleko stodoły przepływa rzeka Kamieniczanka.

W folwarku dostępne są także pokoje gościnne, jeśli nasi goście pragną spędzić u nas trochę więcej czasu, możliwe będzie wynajęcie pokoi.

Szanowny Gościu jeżeli zależy Ci na zorganizowaniu niezwykłego przyjęcia, a lubisz klimat rustykalny nie mogłeś lepiej trafić!

W folwarku Anna, w naszej stodole zaadaptowanej na salę przyjęć, zorganizujemy romantyczne, sielskie wesele, miejscu, które zauroczy  dla osóby lubiące prostotę oraz naturę i klimat naszego regionu.

Każda para zakochanych marzy o przeżyciu tego wyjątkowego dnia w oryginalnej oprawie, w miejscu gdzie przeszłość łączy się z teraźniejszością… czyli w folwarku Anna!

Szanowny gościu pomożemy zorganizować Twoje przyjęcie w stylu jaki preferujesz: w stylu vintage, vigo, skandynawskim, wiejskim czy tradycyjnym.

U nas to Ty decydujesz i wybierasz.

W naszej stodole znajdziesz prostotę połączona z wysmakowana elegancja.

Chciesz urządzić imprezę w stodole!?

Zarezerwuj już teraz

Obecnie w stodole kończymy remont i przygotowania do otwarcia sezonu, dlatego rezerwacji można dokonać tylko na odleglejszy termin.